Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Europejski „Rajd” Rowerowy w Trzciance11 maja 2021

Za nami Europejski „Rajd” Rowerowy zorganizowany w ramach Dnia Europy. Oprócz wspólnej podróży na dwóch kółkach, dokonano symbolicznego otwarcia drogi dla rowerów ze Smolarni do Trzcianki. Na mecie przy Centrum Integracji Społecznej uczestnicy mogli liczyć na wiele atrakcji oraz upominków. Była to także doskonała okazja do rozstrzygnięcia trwających konkurów.

 

Wszyscy uczestnicy „Rajdu” spotkali się przed wejściem na ścieżkę nad Bukówką w Smolarni, gdzie Krzysztof W. Jaworski – burmistrz Trzcianki, Jacek Bogusławski – członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Radosław Gostołek – nadleśniczy Nadleśnictwa Trzcianka dokonali symbolicznego otwarcia tej ważnej trasy turystycznej.

 

Po przejechaniu ponad ośmiu kilometrów w kierunku Trzcianki, na mecie przy Centrum Integracji Społecznej, każdy mógł otrzymać gadżety promocyjne gminy Trzcianka, posłuchać muzyki przygotowanej przez DJa i obejrzeć występy breakdance. Dokonano także rozstrzygnięcia konkursu na najciekawsze przebranie w barwach europejskich, konkursu fotograficznego „Pokażmy, że jesteśmy biało-czerwoni” oraz otwarto wystawę fotograficzną pana Zbigniewa Zozuli „Podróż do gwiazd” w ramach projektu „Misja Lem”.