Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Europejski "Rajd" Rowerowy - otwarcie drogi dla rowerów Smolarnia - Trzcianka6 maja 2021

Zapraszamy serdecznie do udziału w Europejskim „Rajdzie” Rowerowym w ramach Dnia Europy! 9 maja br. o godz. 14:00  zaczynamy od symbolicznego otwarcia ścieżki Smolarnia – Trzcianka. Następnie udajemy się pod Centrum Integracji Społecznej, gdzie od godz. 15:30 czekają na nas liczne atrakcje.

 

Zachęcamy również do udziału w konkursie na najciekawsze przebranie w barwach europejskich! (regulamin na stronie Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Trzciance).

 

W Centrum Integracji Społecznej będzie można zapoznać się wystawą fotografii Zbigniewa Zozuli „Podróż do gwiazd”, w ramach projektu „Misja Lem”.

 

Uczestników prosimy o bieżące śledzenie wszelkich komunikatów i informacji dotyczących przebiegu pandemii COVID-19 oraz do bezwzględnego stosowania wszelkich zaleceń i instrukcji wydanych przez uprawnione w tym zakresie organy, w szczególności Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.