Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Dzień Edukacji Narodowej18 października 2022

W poniedziałkowe popołudnie, dnia 17 października br., w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance odbyła się gala z okazji gminnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Uroczyste spotkanie otworzył Krzysztof W. Jaworski Burmistrz Trzcianki oraz Rafał Kwiatkowski Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2, którzy przywitali gości.

 

Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez Panią Marzenę Osowską, Panią Agnieszkę Nowicką oraz Pana Tomasza Wyrzykowskiego. Program ten obejmował życzenia dla dyrekcji i nauczycieli oraz prezentował piosenki związane z uroczystością.

 

W części oficjalnej Burmistrz Krzysztof W. Jaworski w obecności pracowników Biura Rozwoju Oświaty, złożył gratulacje i wręczył na ręce nauczycieli oraz dyrektorów listy gratulacyjne. W imieniu Przewodniczącego Rady Miejskiej głos zabrał Pan Marcin Walkowiak radny Rady Miejskiej Trzcianki oraz Pani Irena Zborowska członek zarządu ZNP w Trzciance.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia na fanpage’u Miasta i Gminy Trzcianka.