Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Coraz jaśniej w Trzciance16 września 2021

W lipcu zrealizowany został projekt „Oświetlenia ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Gorzowskiej”, w ramach którego ustawiono 43 słupy oświetleniowe z 72 sztukami oprawy typu LED. Wszystkim uprawiającym jogging, czy jazdę na rowerze na pewno wydłuży się czas na sport w te krótkie, jesienne dni. Lampy zostały doprowadzone do Baru „Zbyszko”.

 

Rozświetlona została też ul. Powstańców Wielkopolskich, gdzie dostawionych zostało 8 kompletów stanowisk oświetleniowych.

 

Do końca listopada nowe oświetlenie pojawi się na przebudowywanej ul. Fabrycznej oraz między ul. Sikorskiego i Matejki, gdzie pojawi się 11 punktów świetlnych. Ponadto, oświetlona zostanie droga wewnętrzna przy ul. Sikorskiego, w pobliżu Restauracji „Amico” – 7 stanowisk oświetleniowych z 9 oprawami. Także w listopadzie zakończony zostanie pierwszy etap oświetlenia ulicznego na osiedlu St. Poniatowskiego z 53 kompletami stanowisk oświetleniowych.