Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Burmistrz przedłużył stanowiska dyrektorom24 maja 2021

24 maja br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Trzcianki odbyło się oficjalne wręczenie przedłużeń powierzenia stanowisk dyrektorom z gminnych placówek oświatowych.

 

Wielkopolski Kurator Oświaty wyraził pozytywną opinię w sprawie przedłużenia powierzenia stanowisk dyrektorów, na kolejny rok szkolny, tj. od 1 września 2021 do 31 sierpnia 2022. Dnia 24 maja, Krzysztof W. Jaworski burmistrz Trzcianki oficjalne wręczył przedłużenia stanowisk dla: pani Anny Marii Wyrzykowskiej – dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 w Trzciance, pani Karoliny Kubilus – dyrektora Szkoły Podstawowej w Łomnicy, pana Waldemara Łastowskiego – dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Trzciance, pani Elżbiety Frątczak – dyrektora Gminnego Przedszkola Nr 1 w Trzciance oraz pani Karoliny Kordek – dyrektora Gminnego Przedszkola Nr 4 w Trzciance.

 

W wyniku rozstrzygniętego konkursu, na okres pięciu lat, włodarz gminy powierzył stanowisko pani Marcie Jęśko – nowej dyrektor w Gminnym Przedszkolu Nr 2 w Trzciance. Ponadto, z uwagi na kończącą się kadencję dyrektora w Gminnym Przedszkolu w Siedlisku, od 1 września pełniącą obowiązki dyrektora została pani Sylwia Siwiak.