Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Bieg im. T. Zielińskiego - VII Hydro Tour22 września 2020

W niedzielę, 20 września br., w ramach tegorocznej edycji Biegu Zielińskiego odbył się siódmy Hydro Tour. Do rywalizacji zgłoszonych zostało 60 zawodników z Trzcianki oraz z regionu. Trasa prowadziła wzdłuż jeziora Sarcze oraz terenami leśnymi i polnymi. Ostatecznie, najlepszy okazał się Krzysztof Ambroziuk. Drugie miejsce zajął Piotr Nowacki, a trzecie Michał Ardziuk. Wśród kobiet zwyciężyła Katarzyna Rutkowska, a podium uzupełniły Iwona Kaczmarek oraz Elwira Kosicka.

W niedzielę, 20 września br., w ramach tegorocznej edycji Biegu Zielińskiego odbył się siódmy Hydro Tour. Do rywalizacji…