Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Akademia Młodzieżowych Radnych województwa Wielkopolskiego18 listopada 2022

17 listopada br., członkinie Młodzieżowa Rada Gminy Trzcianka w osobach: Małgorzaty Stasiak, Sary Jakubów i Hanny Kołdras wzięły udział w Akademii Młodzieżowych Radnych województwa Wielkopolskiego, która miała miejsce w Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

 

Projekt Akademii Młodzieżowych Radnych zorganizowany przez Polska Rada Organizacji Młodzieżowych PROM we współpracy z Radą Europy i Europejską Fundacją Młodzieży zakłada organizację 16 spotkań z młodzieżowymi radami w każdym z województw w Polsce.

 

Głównym celem projektu jest wzmocnienie młodzieżowej partycypacji społecznej na szczeblu lokalnym. Spotkania w ramach Akademii: integrują młodzieżowych liderów, pozwalają przebadać problemy, jakie napotykają młodzieżowe rady w swojej działalności oraz umożliwiają uczestnikom znalezienie rozwiązań na powszechne problemy samorządowe w ramach gry edukacyjnej.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia na fanpage’u Miasta i Gminy Trzcianka.