Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

„Ach te Baby!” - koncert z okazji Dnia Kobiet6 marca 2023

W niedzielę, 5 marca br., na Hali Sportowo – Widowiskowej w Trzciance odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet pn. „Ach te Baby!”, zorganizowany przez Burmistrza Trzcianki Krzysztofa W. Jaworskiego oraz Dyrektor Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury Dominikę Jeske.

 

Zanim jednak dźwięki zabrzmiały ze sceny, tuż przed godziną 17:00 zaczęli przybywać pierwsi goście – wszyscy zostali powitani osobiście przez Burmistrza Krzysztofa W. Jaworskiego, a każda kobieta, która przybyła na wydarzenie została obdarowywana słodkim upominkiem.

 

Tuż przed koncertem Burmistrz złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia. Następnie na scenie pojawili się muzycy: Łukasz Gocławski, Michał Grobelny, Kacper Winiarek i Maciej Cierlecki.
Podczas wydarzenia muzycznego, artyści zaprezentowali najsłynniejsze utwory związane z tematyką kobiet, przygotowane w specjalnych aranżacjach muzycznych: „Babę zesłał Bóg”, „Baby, ach te baby”, „Jesteśmy na wczasach”, „Do łezki łezka” czy „Lubię wracać tam gdzie byłem”.

 

Widownia wspierała artystów brawami, klaskała w rytm przebojów i śpiewała. Po blisko dwugodzinnym koncercie, artyści zagrali bis dla publiczności. Obserwując liczne reakcje, można stwierdzić, że udział w koncercie był doskonałym sposobem na miłe spędzenie niedzielnego popołudnia i jednocześnie uczczenie święta Kobiet przypadającego już w środę, 8 marca.

 

Zdjęcie przedstawia osobę śpiewającą, która trzyma w ręku mikrofon

 

 

 

Galeria zdjęć z wydarzenia: