Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

50 - lecie istnienia budynku Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łomnicy20 czerwca 2022

W piątek, 17 czerwca br. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łomnicy odbyły się uroczyste obchody 50 – lecia istnienia budynku szkoły.
Z tej okazji Pani Dyrektor Karolina Kubilus wraz z gronem pedagogicznym i uczniami przygotowali akademię, na którą złożyły się m.in. występy uczniów oraz pokaz tańca towarzyskiego.

Następnie zaprezentowano i rozdano absolwentom oraz byłym pracownikom publikację pt. „Wspomnień Czar”, która opowiada o dziejach szkoły i ludziach z nią związanych.

Dyrektor szkoły podziękowała wszystkim za lata wsparcia i pracę, jaką włożyli w rozwój instytucji. Przybyli goście również zabrali głos i wręczyli podarunki.

Witold Putyrski, jako zastępca burmistrza i były dyrektor szkoły w Łomnicy, złożył najserdeczniejsze życzenia i podziękował za organizację miejsca, w którym dzieci mogą się uczyć, dorastać i czuć się bezpiecznie.

Miłym akcentem była również zapowiedź budowy nowego obiektu sportowego, który powstanie przy szkole.

 

 

Galeria zdjęć z wydarzenia na fanpage’u Miasto i Gmina Trzcianka