Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

40-lecie pracy zawodowej18 marca 2021

18 marca br., święto 40-lecie pracy zawodowej obchodził Ryszard Macygin – starszy inspektor Straży Miejskiej w Trzciance. Z tej okazji szczególne życzenia oraz gratulacje skierował burmistrz Krzysztof W. Jaworski. Włodarz życzył dobrego zdrowia, realizacji życiowych zamierzeń oraz aby kolejne lata pracy obfitowały w wiele sukcesów.

 

Jubilat swoją pracę w Urzędzie Miejskim Trzcianki rozpoczął w 1992 roku. W tym czasie pełnił funkcję zastępcy komendanta, a przez piętnaście lat funkcję komendanta Straży Miejskiej w Trzciance. W czasie pandemii oddelegowany został przez Wojewodę Wielkopolskiego do wsparcia swoimi działaniami funkcjonariuszy trzcianeckiej policji.
Również dołączamy się do wszystkich gratulacji i życzymy dużo zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.