Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

40-lecie Gminnego Przedszkola Nr 4 w Trzciance6 września 2022

W piątek, 2 września br., w Centrum Integracji Społecznej w Trzciance odbył się jubileusz 40-lecia działalności Gminnego Przedszkola Nr 4 w Trzciance.

 

Spotkanie było dobrą okazją do podsumowania czterech dekad funkcjonowania placówki. Ceremonię otworzyła Pani Magdalena Ilnicka – nauczycielka Gminnego Przedszkola nr 4. W uroczystości wzięli udział: Krzysztof W. Jaworski burmistrz Trzcianki, Adam Bogrycewicz radny Sejmiku Woj. Wlkp., byli dyrektorzy przedszkola oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych placówek. Gospodarz spotkania Pani Karolina Kordek Dyrektor Gminnego Przedszkola Nr 4 przywitała wszystkich zebranych i zaprezentowała historię placówki. Miłym akcentem muzycznym był krótki koncert Emmy Bennekin, która zagrała „Menueta g-moll” Jana Sebastiana Bacha i „Sonatinę D-dur cz.I” Jane Smisor Bastien. Nie zabrakło podziękowań, życzeń i upominków, które goście składali na ręce Pani dyrektor.

 

W drugiej części uroczystości przecinając symboliczną wstęgę zaproszono wszystkich obecnych na otwarcie pamiątkowej wystawy prezentującej historię Gminnego Przedszkola Nr 4 w Trzciance.

 

Z okazji jubileuszu 40-lecia powstania Gminnego Przedszkola nr 4 w Trzciance wszystkim pracownikom placówki życzymy dużo zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.