Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

22.05.2019
UWAGA - wyścig kolarski, będą utrudnienia w ruchu

22 maja 2019 r., na ulicach Trzcianki odbędzie się I etap Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk – Karkonosze Tour”.

W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o nieparkowanie tego dnia samochodów na trasie przejazdu peletonu.

Kolarze do naszej gminy zawitają pomiędzy godziną 16:52 a 17:17, kiedy to przejadą drogą wojewódzką nr 178 przez Niekursko. Do Trzcianki peleton wjedzie między godz.17:03 a 17:30. Trasa przez nasze miasto będzie wiodła ulicami: 27 Stycznia, Mochnackiego, Żeromskiego - gdzie przy Hali Sportowo-Widowiskowej rozpocznie się wyścig na trzech pętlach po Trzciance ulicami: Żeromskiego, Fałata, Wieleńska, Staszica, Mickiewicza, Matejki, Broniewskiego, Mickiewicza, Prosta, Żeromskiego. Meta wyścigu znajdować się będzie przy Hali Sportowo-Widowiskowej, a zakończenie rywalizacji przewidziano pomiędzy godz.17:21 a 17:50.

Za utrudnienia przepraszamy.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook