Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

25.06.2020
Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu gminy Trzcianka w 2020 roku

Gmina Trzcianka ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć z zakresu usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Zadanie będzie współfinansowane w ramach Ogólnopolskiego programu finansowania usuwania folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag pochodzących z działalności rolniczej, realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Wnioskodawca zobowiązany będzie do przewiezienia na teren PSZOK-u (Trzcianka, ul. Wieleńska) ww. odpady bez opłaty za ich odbiór i utylizację do 31 lipca 2020 r.

Odpady folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag pochodzące z działalności rolniczej powinny być pozbawione zanieczyszczeń typu: siano, sianokiszonka itp., dodatkowo folie należy związać sznurkiem.

Wnioski o udzielenie dofinansowania na ww. zadania należy składać w terminie od 1 lipca 2020 r. do 24 lipca 2020 r. do Urzędu Miejskiego w Trzciance ul. Sikorskiego 7, 64-980 Trzcianka osobiście w godzinach pracy Urzędu (po wcześniejszym umówieniu z pracownikiem), drogą pocztową, na adres elektroniczny: rolnictwo@trzcianka.pl, lub wrzucić do urny znajdującej się przed wejściem głównym budynku Urzędu. Formularz wniosku można pobrać w Urzędzie Miejskim Trzcianki lub jako załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Wniosek uznaje się za kompletny, jeżeli jest właściwie wypełniony czyli zawiera wszystkie niezbędne informacje. Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane do czasu ich uzupełnienia. O zaakceptowaniu wniosku gmina Trzcianka poinformuje wnioskodawcę niezwłocznie na piśmie. Od procedury kwalifikowania wniosków i przyznawania finansowania nie przysługuje tryb odwoławczy. W ramach realizacji przedsięwzięcia nie finansuje się kosztów związanych z transportem ww. odpadów na teren PSZOK-u.

Burmistrz Trzcianki

Krzysztof W. Jaworski

__________________

Godziny pracy PSZOK :

ul. Wieleńska, 64-980 Trzcianka

PON. – PT. 9.00 – 17.00

SOB. 9.00 – 14.00

Załączniki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Pobierz wniosek242.87 KB
PDF icon Tekst ogłoszenia264.25 KB
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook