Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

13.03.2018
Seniorzy świętowali Dzień Kobiet

8 marca br. ponad sto osób hucznie obchodziło w trzcianeckim Klubie Seniora Dzień Kobiet. Emeryci bawili się do późnego wieczora i po raz kolejny udowodnili, że są grupą niezwykle aktywną, pełną werwy i niespożytej energii.

Na przybyłych gości czekały suto zastawione stoły, z rozmaitymi potrawami. Wszystkich zebranych ciepło powitał Piotr Dobuszko – Przewodniczący Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Trzciance. Następnie burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki w krótkim przemówieniu złożył życzenia wszystkim trzcianeckim emerytkom oraz wręczył każdej z Pań słodki upominek. W spotkaniu uczestniczyli także starosta powiatu – Tadeusz Teterus, prezes zarządu Stowarzyszenia Bezpieczna Gmina - Piotr Obszarski oraz zastępca burmistrza Trzcianki - Grażyna Zozula.

Wyjątkowy wieczór uświetnił występ kabaretu „Kajtek” z Siedliska. Niezwykle żywiołowy spektakl wywołał burzę oklasków oraz uśmiechy na twarzach obecnych gości. Po występie artystów, na scenie pojawił się znany wszystkim  zespół „Cykady”. Przy dźwiękach skocznej muzyki, seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych.

Autor: 
Leszek Malicki
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook