Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

21.04.2017
Ruszyła budowa placu zabaw

Rozpoczęła się modernizacja placu zabaw przy skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Mickiewicza. Dzięki współpracy władz Trzcianki, lokalnych firm oraz mieszkańców, do końca kwietnia to miejsce zyska nowy blask.

Po zdemontowaniu dotychczasowych urządzeń dla dzieci i ich przeniesieniu w nowe miejsce, przy blokach na ul. Sikorskiego, obecnie montowane jest ogrodzenie oraz przygotowywane podłoże pod zainstalowanie nowych i atrakcyjnych urządzeń dla dzieci.

Jak podkreślił burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, dbanie o dzieci, ich rozwój oraz rozrywkę, to sprawa niezwykle ważna w dzisiejszych czasach. Spędzając czas na terenie odnowionego placu zabaw, dzieci nie tylko będą się dobrze bawić, ale przede wszystkim kształtować zdolności manualne oraz wyobraźnię. Wszystko to sprawi, że na dziecięcych buziach pojawią się uśmiechy.

Nowy plac zabaw jest dowodem na siłę trzcianeckiej społeczności, zaangażowanie mieszkańców w życie miasta i gminy, wsłuchiwania się władz w głos społeczeństwa, a także działania trzcianeckich firm, które nie ograniczają się tylko do dbałości o swoich pracowników, ale również o wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz jej otoczenie.

 

Autor: 
Dawid Czyż
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook