Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

20.03.2020
Przedsiębiorco! Chcesz zawiesić działalność gospodarczą lub dokonać innych zmian w CEIDG? Możesz zrobić to zdalnie!
W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego na obszarze kraju wywołanego wirusem COVID-19, Burmistrz Trzcianki wydał komunikat dotyczący ograniczeń w pracy Urzędu Miejskiego Trzcianki, który polega na wyłączeniu bezpośredniej obsługi klientów. W związku z powyższym w tut. Urzędzie, do odwołania, nie ma możliwości osobistego składania wniosków o wpis do CEIDG.
 
Przypominamy, że wniosek można złożyć samodzielnie on-line lub wysłać przesyłką rejestrowaną (własnoręczność podpisu musi być potwierdzona notarialnie).
 
Aby samodzielne złożyć wniosek dotyczący: założenia działalności gospodarczej, zmiany we wpisie, zawieszenia, wznowienia lub zaprzestania działalności, należy zarejestrować się na stronie internetowej CEIDG (ceidg.gov.pl), wypełnić formularz i podpisać go kwalifikowanym podpisem elektronicznym, profilem zaufanym, podpisem osobistym albo innym sposobem akceptowanym przez system CEIDG, umożliwiającym jednoznaczną identyfikację osoby składającej wniosek i czas jego złożenia.
 
Uwaga! Działalność można zawiesić bezterminowo lub podać termin, do którego firma nie będzie działała. Wniosek o zawieszenie zostanie automatycznie przesłany do ZUS, US oraz GUS, przedsiębiorca nie musi więc samodzielnie wyrejestrowywać się z ZUS.
 
Przypominamy, że profil zaufany można założyć bez wychodzenia z domu!
 
Film jak założyć profil dostępny pod adresem: https://tiny.pl/tzg13
 
W razie pytań, służymy wsparciem pod nr telefonu: 67 352 73 25
 
Przypominamy również o możliwości kontaktu z konsultantami CEIDG, którzy wesprą w procesie wypełniania wniosku. Infolinia: 801 055 088 lub 22 765 6732 czynna w dni robocze w godzinach 7.00 - 17.00.
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook