Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

13.07.2017
Poznajesz swoje przedszkole? Termomodernizacja w Przedszkolu Nr 1

W związku z trwającymi wakacjami i opuszczeniem przez przedszkolaków gmachów oświatowych, pracownicy rozpoczęli intensywne roboty w środku obiektów w ramach zadania: Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej: Szkoły Podstawowej we wsi Biała, Szkoły Podstawowej we wsi Łomnica, Przedszkoli Nr 1, 2, 3 w Trzciance. Na to zadanie, gmina Trzcianka pozyskała środki unijne w wysokości blisko 5 milionów złotych.

W Gminnym Przedszkolu Nr 1 w Trzciance, zlokalizowanym przy ul. Mickiewicza, prace termomodernizacyjne polegają na modernizacji instalacji c.o., węzła cieplnego, instalacji elektrycznej (w tym instalacji ogniowej). Ponadto przeprowadzane są prace związane z termomodernizacją ścian oraz dachu.

Budynek Przedszkola przejdzie także remont polegający na wymianie posadzek, stolarki drzwiowej i okiennej, instalacji wody, kanalizacji sanitarnej, a także montaż wentylacji oraz prace wykończeniowe.

W sumie, na modernizację Gminnego Przedszkola Nr 1 w Trzciance przeznaczono 1 743 183,55 zł, z czego 1 145 154,02 zł pochłonie termomodernizacja, a 598 029,53 zł remonty.

Autor: 
Dawid Czyż
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook