Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

16.03.2017
Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W środę, 15 marca br., w trzcianeckiej Hali Sportowo-Widowiskowej odbył się Finał Mistrzostw Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych, którego organizatorem było Gimnazjum Nr 1 w Trzciance.

W zmaganiach uczestniczyło sześć zespołów z gimnazjum w Chodzieży, Pile, Skokach, Trzciance oraz Złotowie. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, a młode siatkarki wykazywały się niezwykłym zaangażowaniem i wolą walki, za co otrzymywały gromkie brawa. Wśród kibiców przybyłych na turniej obecny był również burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, który dopingował zawodniczki.

Ostatecznie, najlepszym zespołem okazała się reprezentacja Gimnazjum Nr 5 w Pile, która w finale pokonała 2-1 Gimnazjum Nr 4 w Pile. Trzecie miejsce przypadło zawodniczkom ze Złotowa, czwarte z Chodzieży, a na piątym uplasowały się zespoły z Trzcianki i Skoków.

Pamiątkowe dyplomy oraz puchary dla zespołów wręczyła zastępczyni burmistrza Trzcianki Grażyna Zozula oraz dyrektor Gimnazjum Nr 1 w Trzciance – Waldemar Łastowski.

Organizacja turnieju stała na najwyższym poziomie, co potwierdzały uczestniczki oraz trenerzy, zapewniając, że w przyszłości z wielką przyjemnością ponownie odwiedzą Trzciankę.

Autor: 
Dawid Czyż
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook