Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

05.12.2019
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W związku z tym wszystkim ludziom dobrego serca, którzy bezinteresownie pomagają innym, należą się wielkie słowa uznania oraz serdeczne podziękowania.

W tym wyjątkowym dniu, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim wolontariuszom. Wiele radości z wykonywanej pracy, wytrwałości oraz zaangażowania w niesienie pomocy. Gratulujemy i doceniamy odwagę, którą trzeba mieć, by być gotowym podać pomocną dłoń drugiemu człowiekowi. Dziękujemy za każdy rodzaj pomocy, za każdy uśmiech, który wielokrotnie jest ważniejszy niż jakikolwiek inny gest. Ktoś, kto jest w stanie pomóc, czy to drugiemu człowiekowi, czy zwierzętom, bo przecież wolontariusze działają na różnych płaszczyznach, zasługuje na wielki szacunek.

Pamiętajmy, że wolontariusze niosą pomoc bezinteresownie. Na co dzień pracują, uczą się i mają wiele innych spraw na głowie. Kiedy jednak jest taka potrzeba, nie zastanawiają się ani chwili, tylko ruszają, by wspierać potrzebujących. Jesteście wzorem do naśladowania i najlepszym przykładem na to, że ludzie mają w sobie empatię. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook