Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

kanał RSS

20.09.2020 / Imieniny: Agnieszki, Eustachego i Renaty

przejdź do zakładki Unia Europejska

 przejdź do Facebookprzejdź do Instagramaprzejdź do YouTube

Aktualności

03.10.2017
Laur Społecznego Zaufania dla Burmistrza Trzcianki

Z radością informujemy o otrzymanym przez burmistrza Trzcianki Krzysztofa Czarneckiego tytułu honorowego Certyfikatu – Laur Społecznego Zaufania. Jest to prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju nagroda, jaką honorowane są przedsiębiorstwa i instytucje o najwyższej w ocenie klientów i konsumentów reputacji rynkowej.

Laur Społecznego Zaufania potwierdza znaczącą reputacje i czyni godnym przykładem naśladowania dla innych jednostek administracyjnych. Wyróżniono nie tylko Urząd Miejski jako instytucję, ale również całą Gminę, której przedstawicielem jest burmistrz Krzysztof Czarnecki.

Włodarz Trzcianki podkreślił, że tego sukcesu nie byłoby bez mieszkańców miasta i gminy Trzcianka. Lokalne społeczeństwo bardzo aktywnie tworzy różnorodne inicjatywy i aktywnie się w nie angażuje, co jest ewenementem nie tylko w skali regionu, ale również kraju. Wspólne zaufanie pozytywnie wpływa na rozwój naszej gminy, motywuje władze Trzcianki do jeszcze lepszego działania na rzecz małej ojczyzny.

Obecność naszego miasta i gminy wśród najlepszych w Polsce z pewnością dotrze do większej ilości potencjalnych inwestorów, chcących zainwestować w Trzciance oraz umocni pozycję naszej gminy, eksponując jej walory i potencjał.

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook