Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

kanał RSS

20.09.2020 / Imieniny: Agnieszki, Eustachego i Renaty

przejdź do zakładki Unia Europejska

 przejdź do Facebookprzejdź do Instagramaprzejdź do YouTube

Aktualności

04.10.2017
Gala sztuk walki z akcentem charytatywnym

Już po raz drugi w trzcianeckiej Hali Sportowo-Widowiskowej zorganizowano galę sztuk walki Diamonds Fight Night, którą połączono z Mistrzostwami Polski AZS. W pojedynku charytatywnym radny Adam Prankiewicz zmierzył się z utytułowanym bokserem Rafałem Jackiewiczem.

Od czwartku 28 września do soboty 30 września podziwiać można było bokserskie zmagania w ramach II Mistrzostw Polski AZS. Do Trzcianki zjechało w sumie czterdzieścioro troje zawodników i zawodniczek z nadzieją na zdobycie tytułu najlepszego studenta wśród pięściarzy w Polsce. Przez pierwsze dwa dni toczyły się walki eliminacyjne oraz półfinały.

Jedenaście starć finałowych przeprowadzono w sobotę, podczas gali sztuk walki Diamonds Fight Night. Najbardziej emocjonującą konfrontacją była walka charytatywna, zorganizowana w ramach zbiórki pieniężnej na leczenie Gabrysi Dubiak. W ringu rękawice skrzyżował radny Rady Miejskiej Trzcianki Adam Prankiewicz z byłym Mistrzem Europy w Boksie Federacji EBU, zdobywcą 3 miejsca na Mistrzostwach Europy WAKO Rafałem Jackiewiczem. Werdykt był jednoznaczny - wygrała Gabrysia, dla której udało się zebrać blisko 8 tys zł!

Podczas gali podziwiać można było występ artystyczny utalentowanej wokalistki Agaty Wilant oraz pokazową walkę w formule MMA. W zmaganiach dziecięcych brał udział Szymon Drewnowski – dwunastoletni mieszkaniec Trzcianki. Zwieńczeniem wieczoru była Walka o Puchar Burmistrza Trzcianki, w której Hubert Krasucki pokonał Pawła Sowika.

W załączniku dostępne wyniki finałowych walk o Mistrzostwo Polski AZS.


Załączniki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Wyniki finałowych walk o Mistrzostwo Polski AZS40.66 KB
Autor: 
Leszek Malicki
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook