Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

kanał RSS

22.03.2019 / Imieniny: Bogusława, Jagody i Katarzyny

 przejdź do Facebookprzejdź do YouTube

Aktualności

08.03.2018
Dzień Kobiet w trzcianeckim MGOPS

Dzień Kobiet jest dniem niezwykłym, dlatego też obchodzony jest z wielką radością i przygotowywany starannie przez przedstawicieli płci męskiej. W środę, 7 marca, to wyjątkowe święto obchodzili podopieczni i pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzciance.

Spotkanie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej otworzyła kierownik Ewa Januszkiewicz-Goroszkin, która przywitała podopiecznych oraz zaproszonych gości. Specjalnie z tej okazji, burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki przekazał każdej z pań czekoladę ze specjalną dedykacją. Włodarz zaznaczył, że życie mężczyzn bez kobiet straciłoby sens, a także podkreślił, że kobiety powinny być darzone szczególnym szacunkiem, gdyż to one odgrywają najważniejszą rolę w tworzeniu rodziny. W podobnym tonie wypowiadał się przewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki Edward Joachimiak. W sympatycznym spotkaniu uczestniczyła także zastępczyni burmistrza Grażyna Zozula.

Oprócz życzeń, kwiatów i suto zastawionych stołów, na uczestników zabawy czekała także wspaniała muzyka. O oprawę muzyczną tradycyjnie zadbał Pan Tadeusz Zieliński, który swoją grą i śpiewem zabawiał gości. Spotkanie miało bardzo rodzinnych charakter, a uśmiech gościł na twarzach biesiadników.

Autor: 
Dawid Czyż
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook