Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

kanał RSS

22.03.2019 / Imieniny: Bogusława, Jagody i Katarzyny

 przejdź do Facebookprzejdź do YouTube

Aktualności

12.03.2018
Dyskutowali nad problemem mieszkańców

Dnia 12 marca br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego Trzcianki odbyło się spotkanie, na którym omówiono utrudnienia w dojazdach do posesji znajdujących się przy drogach gruntowych na terenie miasta i gminy Trzcianka.

Jeszcze w tym dniu, pracownicy Urzędu Miejskiego w ramach interwencji prowadzić będą objazdy, mające na celu dokładną ocenę problemu. Od dnia 13 marca rozpoczną się prace związane z usprawnieniem komunikacji. W miejscach najbardziej dotkniętych problemem naniesiony zostanie materiał, w postaci gruzu budowlanego. Przetarg na profilowanie dróg wygrała Firma Handlowo - Usługowa Idalia Jaworska z Trzcianki, która po odpuszczeniu zmarzliny gruntu przystąpi do robót drogowych.

Skalę problemu szacuje się na 15 mln zł. Problem dróg gruntowych i skala potrzeb finansowych będzie tematem najbliższej Sesji Rady Miejskiej Trzcianki, która odbędzie się 22 marca br.

Na spotkaniu obecni byli burmistrz Krzysztof Czarnecki, przewodniczący Komisji Gospodarczej Tomasz Tomczak, kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej i Infrastruktury Komunalnej Witold Putyrski, inspektor Roman Zozula, podinspektor Referatu Budynków Komunalnych Bolesław Mierzwa oraz samodzielny referent Kinga Ślązak.

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook