Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

20.04.2017
Burmistrz Trzcianki na spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą

W środę, 19 kwietnia br., w Obornikach Wielkopolskich odbyło się spotkanie prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z mieszkańcami Obornik i okolic, parlamentarzystami, władzami województwa - w osobie Wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna oraz najważniejszymi samorządowcami, będącymi liderami rozwoju naszego regionu, wśród których nie zabrakło burmistrza Trzcianki Krzysztofa Czarneckiego.

W drodze do Obornik, prezydent Andrzej Duda odwiedził także Trzciankę. Podczas przejazdu pozdrawiał naszych mieszkańców.

Po oficjalnym przemówieniu na obornickim Rynku, prezydent Polski odbył indywidulne rozmowy z zainteresowanymi mieszkańcami. Następnie odbyło się spotkanie dla zaprzyjaźnionych gości, na które zaproszony został również burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wizytuje powiaty, których nie odwiedził do tej pory. Przypomnijmy, że Prezydent gościł w Trzciance w marcu 2015 roku, jeszcze jako kandydat na urząd głowy państwa. Wówczas Dudabus zatrzymał się na ul. Kościuszki.

 

Autor: 
Dawid Czyż, Foto kolumny prezydenckiej oraz wideo: Marek Joachimiak
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook