Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

10.06.2019
Aplikacja - Gmina Trzcianka

Gmina Trzcianka – wielozadaniowa, darmowa aplikacja mobilna dla mieszkańców gminy i miasta Trzcianka.

Co można w niej znaleźć?

Aktualności, wydarzenia i powiadomienia
Aplikacja oferuje błyskawiczny dostęp do gminnych aktualności i wydarzeń. Dzięki niej otrzymasz powiadomienia o sytuacji kryzysowej, terminie wywozu odpadów czy konieczności zapłaty podatku.

Zgłoś problem
Aplikacja w bardzo prosty sposób pozwala na zgłaszanie różnych problemów czy usterek. 
Może to być np. niebezpieczne miejsce, awaria oświetlenia ulicznego, problem z wywozem odpadów czy dzikie wysypisko śmieci. Wybierz kategorię zgłoszenia, zrób zdjęcie, naciśnij przycisk lokalizowania i wyślij zgłoszenie.

Kalendarz wywozu odpadów 
Aplikacja przypomni o terminie odbioru poszczególnych odpadów, poinformuje o zasadach prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów, powiadomi o aktualnościach związanych z tą tematyką. Moduł umożliwia dodatkowo wysyłanie reklamacji odnośnie braku odbioru odpadów, uszkodzonego pojemnika lub innych sytuacji.

Interaktywna mapa 
Obiekty na interaktywnej mapie są grupowane w kategoriach i podkategoriach, posiada dane opisowe i kontaktowe oraz multimedialne. Dodatkową funkcją jest uruchomienie funkcji nawigacji prowadzącej do wybranego obiektu.

Z aplikacji możesz korzystać anonimowo – nie musisz zakładać konta i podawać żadnych danych. Aplikacja poprosi jedynie o pozwolenia na dostęp do:

  • systemu powiadomień push, abyś mógł otrzymywać ostrzeżenia kryzysowe, przypomnienia o wystawieniu pojemnika z odpadami czy powiadomienia o ważnych aktualnościach
  • kalendarza, aby zapisać w nim termin wydarzenia, którym jesteś zainteresowany, wpisać je w plan dnia oraz przypomnieć o nim dzień wcześniej
  • magazynu zdjęć, aby móc dodać zdjęcie do systemu zgłaszania problemów
  • odbiornika GPS, aby pobrać precyzyjną lokalizację i przypisać ją do zgłoszenia

Zachęcamy do skorzystania z aplikacji już dziś!

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook