Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

08.02.2018
40 lat dobroczynności…

W czwartek, 8 lutego 2018 roku, w Urzędzie Miejskim Trzcianki, panowała wyjątkowo uroczysta atmosfera. Tego dnia, kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzciance – pani Ewa Januszkiewicz-Goroszkin świętowała jubileusz 40-lecia pracy zawodowej.

Z tej okazji burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, w obecności swojej zastępczyni – Grażyny Zozuli, złożył jubilatce gratulacje oraz podziękowania za wieloletnią i sumienną pracę na rzecz lokalnej społeczności. Włodarz naszego miasta, wraz z serdecznymi życzeniami, wręczył również okazały bukiet kwiatów oraz pamiątkowy list gratulacyjny.

Pani Ewa, znana wszystkim z dobroczynności i miłosierdzia, na spotkanie z władzami miasta przyniosła własnoręcznie pieczone pączki. Rozmowy - pełne życzliwości i ciepłych wspomnień, nie mogły trwać zbyt długo, albowiem na panią kierownik czekały obowiązki niesienia pomocy kolejnym potrzebującym.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Podobno dobro powraca ze zdwojoną siłą i szczególnie tego życzymy pani Ewie.

Autor: 
Leszek Malicki
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook