Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

11.06.2018
„Piknik Rodzinny” w SP Nr 2

Dnia 08 czerwca br. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Trzciance odbył się „Piknik Rodzinny”. Na przybyłych mieszkańców naszego miasta czekało sporo ciekawych atrakcji, występów utalentowanych uczniów i przepysznych dań. Dzieci mogły brać udział w przeróżnych zabawach, lekcjach oraz konkurencjach. Również dorośli mieli okazję sprawdzić swoje możliwości w wielu rywalizacjach, w tym we wspólnych rozgrywkach sportowych wraz ze swoimi pociechami.

Oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor szkoły Rafał Kwiatkowski, który przywitał wszystkich zgromadzonych oraz pokrótce przedstawił plan imprezy. Piknik obejmował praktycznie cały teren szkoły, zarówno w środku jak i na zewnątrz. Podczas pikniku zbierane były fundusze na istotny cel - doposażenie placu zabaw dla dzieci.

Na Pikniku Rodzinnym Trzcianeckie władze reprezentowali burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki Mariusz Łuczak. Włodarz Gminy zadeklarował wsparcie dla Szkoły Podstawowej Nr 2 w realizacji tej istotnej inwestycji, w postaci dodania kilku elementów zabawowych do powstającego placu zabaw.

Podczas tegorocznego Pikniku Rodzinnego w Szkole Podstawowej Nr 2 w Trzciance, nie można było się nudzić, bo atrakcji było wiele. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Spore zaangażowanie w organizację imprezy  przez nauczycieli, rodziców i ich pociechy widać było na każdym kroku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne imprezy organizowane przez SP Nr 2!

Autor: 
Leszek Malicki
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook